Prosinec 2008

14.12.2008 19:42

10.12.2008
Tak a máme poslední měsíc v roce. Brzy mi bude půl roku a tak pevně doufám, že dostanu něco hezkého k narozeninám a pod stromeček. Poslední dobou mám novou zábavu - hrozně rád totiž trhám všechny možné věci. Roztrhal jsem si svůj přetahovací páreček, dva uzlíky, no a jednoho dne, když domů přišel páneček Marťas, tak nestačil koukat. Dopoledne jsem se prostě trochu nudil a tak mě napadlo, že se podívám, co najdu pod kobercem. Ale jak se tam podívat? Hrabal jsem, trhal, kousal a pak najednou kuk, objevila se podlaha, které byla pod kobercem. Hurááááá, už vím, co tam je. No, ale pánečky to teda vůbec nepotěšilo, což mě dost překvapilo, protože jsem myslel, že také neví, co pod tím kobercem je a bude je to zajímat! Marťas mě chytl, vytahal, nadal mi a zavřel do klece ... tam jsem zůstal až do večera, hmm, tak fakt už nevím, čím je potěšit. Bylo mi řečeno, že jsem přeci dostal dvě krásné nové hračky - černé a růžové prasátko, fakt super hračky, které i chrochtají, ale jsou to jen prasata, hihi.

14.12.2008
Jůůů, fakt super víkend. Páneček Kubík dělal jako každý týden pořádek rybičkám v našem akváriu. No a jak odsával nepořádek z akvária, tak já koukal na hadici, kterou odtéka voda a honil v ní ten odpad. Však se mrkněte na video, je to docela zábava a nově je tam také video, jak si hraju s mým milovaným prasátkem. No a pánečkové? Ti se mi opravdu věnovali .... byli jsme jako v sobotu, tak v neděli na procházce, v sobotu jsem byli na hřišti pro pejsky a bylo nám tam celkem 5. Zaběhal jsem si, zavrčel, zaštěkal a pak spokojeně spinkal. No a dneska? Šli jsme na jiné hřiště pro pejsky, kde mě především táta Marťas pěkně proháněl. Musel jsem běhat přes kladinu, přes šikmou stěnu nebo-li A překažku, pak mě čekal slalom. To jsem si dobře vymyslel, běhal jsem totiž jen za pamlskem, musím z toho mít přeci něco i já, ne? Postupně se tam vystřídalo pár psích kamarádů, za kterýma jsem běhal jako šílenej, ale celkově byl páneček Marťas moc spokojený. Ale víte, čím ho pořádně dokáži naštvat? Třeba jako teď. Sousedka si pro něco přišla, no a já mu hned zalehl místečko na sedačce. Je to tam tak krásně vyhřáté a on mě vždy z toho místečka vyhodí. Prej jsem okupant. Nevím sice co to je, ale budu to dělat stále, je tam prostě teploučko a to já rád.

24.12.2008
Vánoce, vánoce přicházejí... Tak, to jsem z toho jelen. Pánečkové ráno přitáhli do bytu skutečný strom, navěšeli na něj divné blýskavé věci a také nějakou suchou trávu. Moc mi pak vynadali, že jsem jí ochutnal a roztahal po bytě. No kdo to kdy viděl, tráva na stromě? Pak ještě dali takový provázek do zásuvky a strom začal divoce blikat. To jsem hned utekl pod postel. Smáli se mi jaký jsem čudla. Odpoledne měli pánečkové velké jídlo, a já dostal do misky taky nějakou dobrotu. Buhužel toho bylo málo, jako vždy... No a pak přišel Ježíšek a dal pod strom nějaké balíčky. Já jsem ale nikoho neviděl, hned bych ho zeštěkal a vyhnal. Příští rok budu hlídat lépe!

31.12.2008
Je konec roku a lidi už od rána blázní s dělobuchy. Já se toho moc bojím a pánečkové říkají, že večer to bude ještě horší. A bylo. Šli jsme se vyčůrat, ale všude to bouchalo a práskalo, lítali blesky a já něž bych čůral, tak jsem skákal na pánečka, ať mne vezme domů. Tam jsem pak chtěl ty zvuky zakousnout a vyhnat ven, ale nemohl jsem je najít. Lezl jsem i po pohovce a všude možně, ale páneček mně raději zavřel do komory, kde mám svojí štěněcí boudičku. Tam jsem pak usnul a spal až do rána.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi