Pelíšek

06.07.2008 20:32

Již mám svou první boudičku - pelíšek - přepravku. Je to látková přepravka firmy Trixie s názvem Tcamp Deluxe. Boudička skrývá jeden veliký trik, má totiž kovovou skládací výztuž, takže je nejen pevná, ale dá se velmi rychle složit do ploché formy a pomocí úchytů nebo popruhu přenášet nebo schovat třeba pod postel. Vyrobená je z materiálu podobného Gore-Texu, lze jí tedy i prát. Oba boční, přední i vrchní díl mají v sobě zabudovanou síťku, takže dobře větrá. Přepravka má také kapsy na schování různých věciček, třeba hraček nebo granulí. Přední i vrchní díl (dvířka) jsou odepínatelné pomocí zipu, můžu tedy klidně sedět v přepravce a koukat se vrchem ven :-) Pevné dno s plyšovým povlakem lze také vyndat a povlak vyprat. Je úžasně měkký, skoro jako ovečka :-)
10.2008 - přepravku používám už jen na dlouhé cesty autem, moc se mi v ní ale nelíbí, už je mi malá a já se raději dívám z okna ven.
3.2009 - tak, a přepravka nadobro skončila v komoře. Občas do ní chodím spát, ale packy mi koukají ven. V autě už jezdím jako dospělák, a to v kufru a upoutaný psím popruhem.

 

Toto je můj pelíšek "LUX" na válení od firmy Pohoda Pet, nevypadá ale úplně přesně jako na obrázku, je jinak barevný. Má oboustrannou vyndavací vložku, která má z jedné strany látku a z druhé strany kožíšek na zimní měsíce. Také má zip pro pohodlné vyndání molitanového vnitřku a pro snadné praní.
9.2008 - už mám pelíšek hodně rozkousaný a poničený. Rád si s ním totiž hraju, takže je přede mnou schovaný na kleci a jsou vněm moje psí hračky.
7.2009 - Můj bývylý pelíšek je už úplně zničený, pánečkové mi ho dávají, jen když si potřebuju vybít energii. Říkají mu "Anča"... fakt ale netuším proč.

  

Tak, a dostal jsem klec. Prý moc zlobím a pánečkové mne nemohou pořád hlídat., tak v ní odpočívám, když je to potřeba. Také v ní spím. Nejraději v ní ale dělám neplechu, třeba koušu pelíšek, nebo znásilňuju plyšového pejska. Hodlám ale hodně jíst, a až vyrostu, tak se do ní už nevlezu, hurá !
10.2008 - v kleci už nespím, jelikož si už umím říct o čůrání. Spím na křesle, kde mám svůj psí polštářek. Pánečové mne ale do klece zavírají, když jedou pryč, rád totiž vše koušu. 
10.2009 - světe div se ! Pánečkové mi pořídili vlastní peřinu. I přesto, že mi ji nacpali do klece, chodím na ní moc rád spát. Není nic lepšího než měkkoučká peřina :-)

 

Protože jsem si víceméně zničil svůj Pelíšek "LUX" ... stále jsem ho znásilňovat a trhal, tak jsem pod své oblíbené křeslo, kde si chodím kousat dobrůtku, dostal tento pelíšek. Je to vlastně takový velký polštářek, má asi 50 cm na délu a 30 na šířku. Bezvadně se na něm válí, občas si s ním i trochu divoce hraju, ale to mám zakázáno. Prý to není na hraní, ale na odpočívání. A je to fakt bezva ...

 

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi