Duben 2009

11.04.2009 15:20

3.4.2009
Paráda, konečně se nám oteplilo, takže pánečkové už nenosí ty těžké a velké bundy, čepice a rukavice a mě už není zima. Sníh zmizel během několika dnů a během dalších pár dnů začal doslova hic. Jak teď koukám na teploměr, venku mám 27 C a krásně svítí sluníčko. Nejvíce miluji, když je otevřený balkón, tak si tam hned vlezu, prostrčím hlavu skrze mřížku a koukám, co se kde děje. A když mě něco naštve, tak začnu štěkat. A když je nuda? Tak si lehnu na vyhřáté kachlíky a opaluji se :o)

10.4.2009
Právě jsme dorazili z procházky, kde jsme byl s Marťasem, páneček Kubík totiž leží v postýlce a léčí se (kašle, smrká a prská). Marťas mě nasadil do auta a někam jsme jeli. Nevěděl jsem kam, ale pak jsem to viděl. Do Březiny! Tam, kde už koncem tohoto roku budeme bydlet. Prej se podíváme, jaké to tam bude na procházky a tak. Mohl jsem běhat na volno, což jsem ocenil, neboť jsem musel očuchat snad úplně vše, co jsem tam našel - nové kvetoucí rostlinky, čerstvě posekané dřevo, pachy různých zvířátek žijících v lesích a tak. A za to jsem se odměnil, poslouchal jsem vzorně a na slovo, jako správný pes! Bylo hrozně hezky, sluníčko mi pařilo na zadá, a tak jsem za chvíli chodil s jazykem až na zemi. Ale pak jsme si s pánečkem sedli na louku a koukali, kde že to vlastně budeme bydlet. Je tam hrozně krásně, všude kolem lesíky, mírné kopečky, zelené louky a kousíček od našeho budoucího domečku teče krásný potůček, který jsem skoro celý vypil. Mňam, to byla dobrá vodička. No a pak zase pln energie jsem lítal a lítal. Prostě fajn den ...

18.4.2009
Dnes jsme opět jeli do Březiny. Já to tam prostě miluju ! Můžu si volně běhat po lese, honit mouchy, všechno si očmuchat a označkovat. Dnes jsme objevili takový malý močál, kde si páneček Kuba chytal nějaké malé potvory pro akvarijní rybky. Moc jsem se chtěl podívat, co to vlastně je, ale pořád mne odháněl. Tak jsem do té vody vlezl, ale páneček z toho neměl moc velkou radost, prý jsem mu všechno vyplašil, hihi. Já ale musím všechno prozkoumat, tak jsem chodil v močále sem a tam a páneček Marťas mne v tom ještě povzbuzoval házaním pamlsků do vody. Některé mi ale bohužel uplavaly. Protože ale bylo ve vodě plno bahna, brzy jsem vypadal jako Jóžin z bažin a to jsem ještě nakonec skončil ve velké diíře, která nebyla pod tou vodou vidět. No, plavat se mi teda zrovna nechtělo, tak jsem rychle vystřelil ven z té hluboké vody a vyválel se v prachu na cestě ... nějaké fotky mám v galerii.

30.4.2009
Tak, dnes mám prý svátek. Vůbec nevím co to je, ale chtěl bych ho mít každý den, protože jsem dostal obrovskou kost, snad z divokého bůvola nebo z čeho. Pánečkové sice kolem toho dělali pořád samé blbiny a že prý mne musí vyfotit, ale já se chtěl už zakousnout do té laskominy. Tak mi jí dali na balkon a já se do toho pustil. Mňam! Celou jsem jí okousal od masa a kůže, ale pak mi spadla z balkonu na parkoviště, tak jsem hned běžel za pánečkama, aby mi jí rychle přinesli, než jí objeví jiný pes. Sláva, je zachráněna a zas se můžu pustit do hlodání. Fotky z oslavy mám v galerii.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi