Březen 2009

08.03.2009 09:16

8.3.2009
Tak jsem už týden bez botky a nožička je téměř úplně zdravá. Moc moc mi chybí lítání s pesanama, ale dneska jdeme konečně na psí sraz. To se vyběhám. Pánečkové mne vzali v týdnu na výlet do lesa a k rybníkům tady u nás na Lesné a já si to moc užíval. Protože bylo ještě trochu sněhu a bylo namrznuto, vběhl jsem i na rybník, jůůůůů to klouzalo. Páneček Kuba si pomáhal při chůzi velikým klackem a já mu ho pořád chytal za konec. To byla sranda, když s sebou plácnul do bahna. Pak mne s tím klackem honil, což se mi taky moc líbilo. Lítal jsem všude po lese jako blázen, honil listí, hrabal hlínu a žvýkal klacíky. Po návratu domů jsem ale musel do vany. Už mi umývání ani moc nevadí, pak se ale vždycky proběhnu asi tak 8x raketovou rychlostí kolem gauče v obýváku abych uschnul. To zase pánečkové hulákají ... ale já si pak v klidu lehnu do pelíšku a dobrou noc ...

21.3.2009
Pánečkové se rozhodli, že se pojedeme podívat na rodinku do Kralup. Je tam jejich malej synovec - prý můj lidský "bratranec". Je to takové malé, celé baculaté a docela to umí řvát. No jo, asi měl hlad, chudák malek. Jo, zapomněl jsem, jmenuje se Kubík, stejně jako jeden z mých pánečků. Bylo to paráda, s Kubíkem se musí jezdit v takové divné věci ven - mám to 4 kolečka a Kubík v tom leží a spí, prej kočárek nebo co říkali. Ale já toho využil a chodil stále s nimi. Mohl jsem si lítal kolem Vltavy jak chtěl, házeli mi klacky a já lítal jako střela. Paráda. Sice cesta tam a zpět byla děsná - nějak mi teď jízda v autě nedělá dobře - ale za ten skvělý víkend to stálo. Už se těším, až konečně začneme stavět ten domeček, budu lítat v Březině.

29.3.2009
A je to tady ... další sraz našeho klubu Jacků a Parsonů. A zase nám nevyšlo počasí ... ach jo. Ale i tak bezvadná zábava. Cca sedm pesanů se potkalo na rozbláceném poli, pánečkové sice za začátku nadávali, ale pak šli vstříc lesnímu a bažinatému dobrodružství. Nám psíkům to nevadilo, možná přesně naopak - vyřádili jsme se tak, že já už posledních pár set metrů sotva pletl nožičkama. No jo, den předtím jsme totiž byli s pánečkama na Pálavě a procházeli se kolem veeeelké přehrady. A byla to taky štreka, takže jsem měl být právo unaven. Procházka s pesanama byla fajn, ale nejlepší byla cesta zpět. Pánečkové totiž na sraz vzali i sousedovic Jacka jménem Kvído a nazpět jsme museli jen v kufru, protože jsme prý byli spíše jako prasátka, než pejsci. Ale my se chtěli koukat, co se děje při jízdě. Tak jsme si stoupli na zadní, předníma se opřeli o zadní sedačky a hurááááá, jedeme. A nejlepší nakonec ... když jsme přivedli Kvída k páničkům, tak řekli "Jéžiš, ty ale vypadáš" :o)))

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi