25.8 - 8.9 - shrnutí

08.09.2008 20:43

Pánečkové už nemají moc času každý den psát nové události, tak to trochu shrneme...

Po náročné neděli jsem byl dva dny celý polomrtvý, pánečkové si mysleli že umřu, ale já byl jen móc unavený. Ve středu jsem již běhal jako kamzík. Mám prostě moc energie a někdy to všichni přetáhneme. Teď už si ale dávám pozor a pánečkové mne hlídají abych moc nelítal.

V sobotu jsem Marťasovi vyskočil z náručí, když jsme se šli venčit a namohl jsem si nožku, na kterou jsem půl dne kulhal. V té chvíli ale začal Marťas jančit, že jsem si jí zlomil. Kuba mi nožku prohmatal a protože jsem jí měl souměrnou jako tu druhou a vůbec jsem nekňučel, jen zavolali veterináři a poradili se co a jak. Druhý den jsem ještě občas opatrně našlapoval, ale za dva dny už vůbec nic nebylo znát.

Jinak už mám také nové krmivo, Fitmin mi nedělal dobře. Teď papám Purinu ProPlan s jehněčím masem, měl jsem i lososovou příchuť, ale to moc smrdělo a pánečkové mi to vyřadili z jídelníčku. Ale což, já sežeru úplně všechno :-) Pánečkové také hudrují, když jím jako o závod, ale já se bojím, že mi to sní. Když totiž loudím u stolu při obědu a jsem opravdu neodbytný, dávají mi moje granule ! Že by je jedli taky?

Děláme také pokroky ve cvičení, sice neposlouchám pořád, ale když udělám SEDNI, LEHNI, nebo KE MNĚ, tak dostanu vždy pamlsek. Ale honit se za jiným pejskem nebo za poletujícím listím je přeci jen zábavnější, hihi.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi