9.9 - 4.10 - shrnutí

04.10.2008 11:43

Stalo se toho hodně, už si ani nepamatuji, co přesně.

Máme už ale za sebou kopletní štěněcí očkování, takže se můžeme kamarádit s ostatními pejsky. Rád se kamarádím s velkými psy, ti malincí mne moc neberou. Moc brzy se totiž unaví, to já vydržím hódně.

Také mám za sebou první seskok z velké výšky, podařilo se mi totiž vypadnout z balkonu v prvním patře. Jelikož jsem ale přistál do záhonu s keřem, tak se mi nic nestalo. Už ale nebudu vystrkovat hlavu mezi zábradlím a čučet, co se kde děje. Pak bych zase čekal přede dveřmi, až si mne někdo všimne a pustí domů.

Byl jsem se také podívat za svým bráškou Artemisem a taťuldou Spikem ve Zlíně. Artemis je takový malý šmudla, vůbec nevypadá jako můj brácha z jednoho vrhu. Nakonec se sešlo asi 7 pejsků a společně jsem si hráli a udělali velkou procházku po lese. Fotky z výletu mám ve fotogalerii.

Samozřejmě jsem se byl také podívat za rodinami mých pánečků, v Přerově a v Kralupech nad Vltavou. Užil jsem si hrabání v hromadě štěrku, kterou jsem přemístil asi o půl metru a moc mne bavilo lítat přes bazén zakrytý plachtou. Ostatní mne při tom hulákali, asi mne nejspíš vehementně povzbuzovali. Pak jsem ale z neznámého důvodu dostal vodítko. Také jsem se pěkně vyběhal kolem Vltavy a prohnal bych i kačeny, kdyby nebyly zbabělé a neschovali se do vody. Tu zase nemám rád já. Dlouhou cestu autem jsem prospal, nic jiného se ani dělat nedá.

Teď, když už léto skončilo a je takové ošklivé počasí se mi moc nechce chodit ven, tak dělám pánčkům "radost" doma. Už jsem zamordoval dalšího plyšáka. Prý mi asi koupí špalek. Nevím sice co to je, ale určitě s ním bude stejná zábava.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi