11 - 17. 8. 2008 - nový domov a spousta nových zážitků

11.08.2008 08:42

11.8.2008 - Jedu domů
Dnes si mne u maminky a mojí chovatelky vyzvedli moji nový páníčci a přivezli mne do nového domova. Cesta byla dlouhá, ale já jsem vše zvládl bezvadně a ani mi nebylo špatně. Před baráčkem páníčkové chtěli, abych se vyčural, ale já nevěděl co to znamená, tak jsem to pustil až doma na lino. Páníček Martin po mne museli uklidit 8 hovínek a několik loužiček. Jsem prý veliké prase ! Dostal jsem napapat a napít a pak jsem si hráli s mojí novou kupou hraček. Poté jsem vyčerpáním z cesty a nových zážitků usnul. Páníček Kuba se vrátil odpoledne z práce a přinesl mi velkého plyšového psího brášku aby mi nebylo v noci smutno po sourozencích. Mám ho moc rád, hraju si sním a v také spolu spinkáme v jednom pelíšku. V noci jsem spal u páníčků v ložnici, ale ve svém pelíšku. V 5.45 ráno jsem už ale nemohl dospat a tak jsme se šli vyvenčit.

12.8.2008 - Můj plyšový bratříček
Hned ráno v 5.45 jsem se byl s páníčkem Kubou vyvenčit a udělal jsem velikou hromádku. Dostal jsem za to pamlsek a pochvalu. Loužičku jsem ale udělal až doma. To zase bylo brblání ... Pak jsme si spolu hráli a já jsem ochotně aportoval míček. Páníčkové mne za to moc chválili a za každý přinesený míček jsem dostal pomazlení. Pak mne to ale přestalo bavit a raději jsem šel mordovat plyšáka (brášku), až jsem mu urval jazyk. Jeli jsme k paní zvířecí doktorce, byla moc hodná, prohlídka si mě, zvážila a ostříhala mi drápky. Snažil jsem se být poslušný a docela mi to šlo. Po návratu jsem šel spát, venčit, jíst, hrát, spát na páníčkovi u televize, venčit v 10 večer a spinkat.

13.8.2008 - Melounový den
Ráno jsem vstával v 5 hodin a společně s páníčkem Martinem jsme šli ven. Byla ještě tma a foukal studený vítr. Trošku jsem se asi nastydl, protože dneska nějak celý den pčíkám. Páníček Kuba nám odjel do práce a páníček Marťas pracoval, takže jsem toho využil a zase si dal dvacet na ucho. Pak jsme šli udělat první větší procházku kolem našeho bloku, kde jsme potkali paní pošťačku, které jsem nakoukl do tašky co nese, nějakého pejska a spoustu lidí. No a co pak dělat, že? Najedl jsem se, napil a začal si hrát s novou hračkou - trubkou od kuchyňských obrousků. To je super zábava. No a taky jsem využil chvilky nepozornosti Martina a olízal mu čtvrtku melounu, co měl na stole :o) Odpoledne mě čekala návštěva páníčkových sousedů, od jejich malé dcery Natálky jsem dostal zábavné hračky a kožené botičky na kousání. Večer jsem šel na řádnou procházku a poté usnul, poprvé jsem spal sám, páníčci mi udělali na chodbě super poležení.

14.8.2008 - Den hraček
Hmm, to jsem se dobře vyspal. Pelíšek byl dokonalý a nerušili mě ani páníčkové, takže jsem spal jako dudek. Vstával jsem po šesté ráno a s Kubou šel hned na procházku. Kuba musel do práce, já si na chvilku lehl a pak jsme šli asi na hodinovou procházku s Marťasem. Užili jsme si spoustu legrace, dostal jsem pochvalu za "dobře odvedenou práci" při vyprazdňování a pak jsem zase spal. Nevadilo mi ani, že se k nám zastavil Martinův kolega z práce, oni pracovali, já v klidu spal a tak to má být :o) Odpoledne se vrátil Kuba a oba pánečkové mi představili novou hračku - přetahovací tenisák na laně. Jůů, s ním je zábava, miluji přetahování. Celé odpoledne jsme si hráli a já pak šel spát.

15.8.2008 - Den návštěv
Poté, co se ráno pánečkové probudili, tak zjistili, že jsem udělal na chodbě pár loužiček a dokonce hromádku. Ani už moc nehudrovali, Kubík se mnou vyběhl ven a Marťa to všechno krásně uklidil, aby bylo všude čisto a zase útulno. Pak jsme vyrazili s mojí boudičkou do Tesca, Marťas jel nakupovat a já s Kubou jsme se venčili. Byla to zábava. No a pak mě čekalo první představení u Jakuba ve firmě Megapress, kde to moc nevonělo. Tiskne se tam a všude je to prolezlé smradíkama od toneru :o) Ale jsou tam milí lidičkové. Asi po půl hodince jsme přijeli s Marťou domu, šli na dlouho procházku no a pak přijel Honza se svou dcerou Alžbětkou. Byla moc milá, fotila si mě ... asi budu jednou psí model. Následovala další návštěva, hraní si s PETkou od Kofoly a teď spím ... venku prší a až budu chtít jít na procházku, tak tam prostě vběhnu. Večer jsem si s pánečky hrál a pak po večerní procházce zalehl.

16.8.2008 - Zamračená sobota
Ráno jsme se probudili do deště. Protože jsem potřeboval jít udělat potřebu, tak mě táta Marťas vzal ven. Cestou po schodech se sebou pěkně švihl, ale je v pořádku. To byla páni rána :o) Venku bylo hnusně, pršelo a foukal studený větr. To nemám rád, jsem přeci ještě štěnátko a to má být v teple, ne? Tak jsme rychle vykonali potřebné věci a pádili domů. S Marťou jsme si pak hráli a já dostal novou hračku Pedigree Denta Rusk na posílení svých zoubků. To je snad ta nejlepší věc na světě. Po chvilce hraní jsme oba usnuli, na páníčkovi se tak krásně spinká, je krásně teploučkej. Pánečkové si se mnou celý den hráli, i když Marťula se nemohl díky naražení na ty schody skoro hýbat. Ale i tak jsme si užili vcelku fajn den, obzvláště odpoledne, kdy se udělalo tepleji a já zase běhal venku. Kromě toho přišel klučina jménem Pepek a tak jsem poznal dalšího kamaráda. Taky si chce opatřit hafana, tak pak budeme kamarádi. Večer jsme se všichni tří dívali na film, já koukal jako puk. To víte, moje první sledování televize.

17.8.2008 - Sladká neděle
Tak dneska v noci jsem teda dělal neplechu. Udělal jsem několik loužiček a hromádek, až mě Kuba musel ve dvě ráno vzít ven, abych tam udělal to, co jsem ale už udělal doma. Pak zalehl a kolem šesté ráno mě Marťas vzal na procházku, pak jsme si hráli a nakonec usnuli hezky vedle sebe. Chtěli jsme počkat na Kubu, ale protože ten vstával až po půl desáté, tak jsme si vyšli na procházku. Pak jsem se krásně vyřádil s mým bavlněným uzlíkem a usnul. No a odpoledne Kuba rozhodl, že vyzkoušíme něco nového - po delší procházce, kdy mě už boleli nožičky, jsme jeli autobusem! Seděl jsem a koukal po okolí a ani nedutal. Taková bedna na kolech a ještě to hrčí. Brrr. Ale jo, alespoň mi to zkrátilo cestu domů.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 edit by JiMi